Два спектакля особых театров 0


OLYMPUS DIGITAL CAMERAСпектакли двух особых театров людей на АРТ-ПИКНИКЕ Славы Фроловой!!!

4 и 5 октября, в честь грандиозного закрытия сезона АРТ-ПИКНИКА Славы Фроловой, на главной сцене сразу два спектакля особых театров!

4 октября, в 14:00 в 10-м павильоне ВДНХ

Спектакль Интегрированной театральной студии «ФартУх» — «Зрительный зал или Почему мы ходим в театр?»

5 октября, в 13:00 на главной сцене АРТ-ПИКНИКЕ Славы Фроловой

Спектакль Народного театра «Паростки» — «Муха-Цокотуха»

Просмотр этих спектаклей — это возможность по новому взглянуть на людей с особыми потребностями, на их способности, таланты и их яркую индивидуальность!

Театральная деятельность с участием людей с особыми потребностями  основывается на принципах арт-терапии и служит идеям социокультурной реабилитации инвалидов. Деятельность таких театральных студий — это реализация возможностей для развития личности участника, развития группы, развития нашего общества.  В спектакле инвалидность не отображается, как изъян человека, а обыгрывается в качестве одного из свойств человеческой индивидуальности.

20120603_focus3_lubota-300x200 Руководитель театра «Паростки» Любота Виталий об особых актерах театра.

Актори чистої душі…

Коли ми говоримо про творчість, то навряд чи пов’язуємо це поняття з якоюсь обмеженістю. Хоча, на перший погляд, художник ніби-то обмежений розміром свого полотна, музикант сімома нотами, а театральне мистецтво умовностями та засобами виразності. Але для справжнього творця це є точкою відліку, а не межею за яку неможливо перейти Акторам особливого театру. Окрім умовних перешкод доводиться долати власні функціональні обмеження, а найтяжче – це невіра та упередженість у суспільстві. Однак незважаючи ні на що вони грають у театр можливостей, а не у театр обмежень. Грають щиро, натхненно – серцем, душею. Так творити може людина тільки чистої душі!

Актори особливого театру своєю грою створюють неймовірно колосальне інформаційне поле, поринувши до якого ніхто не залишається байдужим – ні актор, ні глядач. Це те місце, де із-за ілюзорності тілесних вад виривається назовні чиста непідробна душа, – яка сміється і плаче, дивується і дивує.

Творчість цих людей не є простим лицедійством – те, що вони показують глядачеві із сценічних помостів є великим священнодійством, яке нікого не залишить байдужим. Головне захотіти побачити такий театр – театр, де живуть актори чистої душі.

health_iskusstvo_biti_drugim06Об интегрированной театральной студии «ФартУх»

Ми – інтегрована театральна студія «ФартУх» Київського міського Центру соціальної , професіїної та трудової реабілітації інвалідів.

Театральна творчість інвалідів, які є акторами нашої студії, це і реабілітація і розвиток їх творчого потенціалу. Студія створена нещодавно, але вже має продукт. Цей продукт, тобто виставу, ми хочемо вам показати. Вистава має назву «Глядацька зала або Чому ми ходимо в театр?». Ми впевнені в тому, що кожен зустрічав у глядацькій залі людину, яка галасує, чавкає, голосно спілкується по телефону або навіть хропе. А тепер уявіть, що вони зібралися всі в одному залі… А для того, щоб ви краще могли це уявити, ми запрошуємо вас на виставу «Глядацька зала або Чому ми ходимо в театр?», яка відбудеться 5 жовтня, у рамках Арт-пікніку Слави Фролової на ВДНГ. Побачимося на Арт-пікніку!:-)