Фотовиставка «Особлива Мама» 0


особлива мама афиша фб-016 червня в 15:00 в Музеї історії Києва відбудеться відкриття фотовиставки, присвяченої матерям дітей з особливими потребами «Особлива мама».

Десять героїнь, десять історій сильних, сміливих та люблячих жінок, яким вдається бути щасливими, соціальноактивними та успішними, не зважаючи на складні діагнози їхніх дітей.

Фотограф та авторка проекту Ольга Латій зобразила жінок у двох протилежних  ролях: буденній, як матусі особливої дитини, та розкішній – у вечірньому вбранні з неперевершеним макіяжем.

Під кожною фотоісторією героїні міститиметься історія особливої мами про шлях прийняття дитини з інвалідністю, про біль та розчарування, безмежну любов та самовдосконалення.

Ця фотовиставка показує, що мами особливих діток – це красиві, успішні, позитивні, активні жінки, сильні та тендітні водночас. Особливо корисним захід буде для тих мам, які щойно дізналися діагноз своєї дитини. Фотовиставка має донести, що після діагнозу дитини життя не закінчується, а починається інше, складне, але не менш щасливе життя. Адже основа щасливого життя особливої мами — це позитивне сприйняття світу та величезна сила материнської любові.

Запрошуємо на святкове відкриття 6 червня в 15:00 в Музеї історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7